Püsikliendile
Kontaktläätsedest
|
Püsikliendile
|
![]() |
|
Parim hind! Meie lattu on jäänud üksikud Biomedics 55 Evolution läätsed, mille realiseerimisaja lõpp läheneb või mis on lihtsalt pikemaks ajaks lattu seisma jäänud. Kogus ja dioptrite valik on piiratud. Olemasoleva koguse ja realiseerimisaja lõpu kuupäeva leiad läätse optilise tugevuse valikul.
Levinud ka nimedega iWear DR Comfort, Biomedics 55 Premier. Parima hinnaga hüdrogeelmaterjalist asfäärilise disainiga 1-kuused kontaktläätsed päevaseks kandmiseks. Läätsede esipinna asfäärilisus tagab väga hea kandmismugavuse ning parandab nägemisteravust ja kontrastitundlikkust vähese valgusega oludes.
Läätsede kasutusaeg on 1 kuu. Läätsed tuleb igal õhtul silmast eemaldada ja puhastada. Järgi läätsede kasutamisel optometristi või silmaarsti soovitusi.
Kui sa ei ole kindel kas Biomedics 55 Evolution läätsed sulle sobivad, siis telli endale proovikomplekt siit.
Tootenimi: | Biomedics 55 Evolution 1 tk |
---|---|
Tootja: | CooperVision |
Kogus: | 1 tk |
Läätsetüüp: | 1-kuune |
Kandmisrežiim: | päevane |
Tarneinfo: | laos |
Kumerus (BC): | 8.6 ja 8.9 |
Diameeter (Dia): | 14,2 |
Materjal: | Ocufilcon D |
Materjali tüüp: | Hüdrogeel |
Vee sisaldus: | 55% |
Disain: | asfääriline |
Hapniku läbikanduvus (Dk/t): | 28,1 |
UV kaitse: | Jah |